Naše činnosti

Úvod Naše činnosti

Ovocná škôlka

Naša činnosť je zameraná na množenie klasických, ale aj nových odrôd jadrovín (jablone, hrušky, ázijské hrušky, dule, mišpule); kôstkovín (broskyne, nektarinky, marhule, slivky, ringloty, čerešne a višne). Ďalej pestujeme drobné ovocie (stromčekové a kríčkové egreše, ríbezle a jostu). Ďalej množíme škrupinové ovocie, a to orech vlašský, gaštan jedlý a liesky. V našom sortimente ďalej ponúkame drobné ovocie a menej známe ovocné druhy, ako napríklad: maliny, černice, malinočernice – TAYBERRY, čučoriedky, zemolezy, arónie, muchovníky, kiwi, figy, jahody, hurmikaki...

Dopestovanie kvalitného ovocia je podmienené používaním vhodného biologického materiálu, ktorý prešiel systémom kontrol - certifikácie.

Naša firma produkuje ovocné výpestky v systéme certifikácie. Naše ovocné výpestky sú kontrolované, testované a uznané Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym (ÚKSÚP), takže zdravotný stav a v neposlednom rade aj pravosť odrôd sú zaručené.

 

 
Záhradná architektúra – návrhy zelene


Naša firma sa zaoberá komplexnou činnosťou v záhradnej architektúre - návrhy, projekcia, konzultácie, poradenstvo.

V prípade, že sa rozhodnete pre našu firmu, vypracujeme Vám férovú ponuku na základe Vašich požiadaviek a našich skúseností šitú na mieru. Všetky naše návrhy záhrad sú vypracované záhradným architektom a dôkladne konzultované so zákazníkmi. Výsledným produktom je projektová dokumentácia sadovníckych úprav v tlačenej, elektronickej forme.