Naše činnosti:

Ovocná škôlka


V našej ovocnej škôlke produkujeme cca 20 000 ks ovocných výpestkov ročne. Naša činnosť je zameraná na množenie klasických, ale aj nových odrôd jadrovín (jablone, hrušky, dule, mišpule); kôstkovín (broskyne, nektarinky, marhule, slivky, ringloty, čerešne a višne). Ďalej pestujeme drobné ovocie (stromčekové a kríčkové egreše, ríbezle a jostu). Ďalej množíme škrupinové ovocie, a to orech vlašský a gaštan jedlý. V našom sortimente ďalej ponúkame drobné ovocie a menej známe ovocné druhy, ako napríklad maliny, černice, malinočernice – TAYBERRY, čučoriedky, zimolez ...

Dopestovanie kvalitného ovocia je podmienené používaním vhodného biologického materiálu, ktorý prešiel systémom kontrol - certifikácie.

Naša firma produkuje ovocné výpestky v systéme certifikácie. Naše ovocné výpestky sú uznané Ústredným kontrolným a skúšobným ústavom poľnohospodárskym (ÚKSÚP) a okresným fytoinšpektorom, takže zdravotný stav a v neposlednom rade aj pravosť odrôd sú zaručené.
Okrasná škôlka


V našej firme sa venujeme taktiež množeniu, pestovaniu a následnému predaju okrasných drevín. Naša množiteľská činnosť je zameraná na množenie základných kultivarov ihličnanov a listnáčov. Nájdete u nás taktiež vrúbľovance ihličnanov z našej produkcie. Na objednávku dodávame vzrastné stromy.

Okrasné dreviny si môžu zákazníci kúpiť v našej predajni, ktorá je otvorená denne od pondelka do soboty od 8:00 – 17:00.

V našej predajni ponúkame okrem rastlinného materiálu aj doplnkový tovar ako napr. záhradnícke substráty, mulčovaciu štiepku a kôru, dekoračné kamene rôznych tvarov, farieb a veľkostí ...
Záhradná architektúra – návrhy, realizácie, údržby a rekonštrukcie zelene


Naša firma sa zaoberá komplexnou činnosťou v záhradnej architektúre. Od projekcie, konzultácie, poradenstva, až po následnú realizáciu, údržbu alebo rekonštrukciu sadovníckych úprav - Vašej súkromnej záhrady či verejného priestoru.

V prípade, že sa rozhodnete pre našu firmu, vypracujeme pre Vás férovú ponuku na základe Vašich požiadaviek a našich skúseností šitú na mieru. Všetky naše návrhy záhrad sú vypracované záhradným architektom a dôkladne konzultované so zákazníkmi. Výsledným produktom je projektová dokumentácia sadovníckych úprav v tlačenej forme.


Ponúkame:

-   komplexná projekčná činnosť
-   realizácia súkromnej a verejnej zelene, terénne úpravy
-   výstavba jazierok, skaliek, múrikov, palisád
-   zakladanie trávových kobercov a siateho trávnika
-   rekonštrukcie záhrad
-   údržby záhrad
-   sprostredkovanie výstavby závlahových systémov
Web browser

:: Novinky ::


    Web browser
    Pre jednoduchší nákup sme pre vás vytvorili internetový obchod, kde nájdete okrem ovocných, aj okrasné dreviny, ale aj iný tovar ...
 
developed by urzam, 2007 | zurzam(at)gmail(dot)com